Пет08232019

Последна промена05:16:55 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Утринска тепачка во Охрид

Утринска тепачка во Охрид

Сподели

Рано утрово, две лица се степале во Охрид.

Утрово околу 05 часот, на улицата „Вардар“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад помеѓу Е.З.(30) и Е.З.(34), двајцата од Охрид. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид против нив ќе поднесе соодветна пријава.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK