Пет08232019

Последна промена05:16:55 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид УМС на ВМРО обвинува за дупки по охридските улици

УМС на ВМРО обвинува за дупки по охридските улици

Сподели

УМС обвинува за катастрофална состојба на градските улици во Охрид.

 

УМС Охрид го потсетува в.д. градоначалникот Константин Георгиески на катастрофалната состојба со дупките на улиците во градот бидејќи не ги забележува и не реагира додека оди во обиколка на градежните активности во градот, обвинуваат од УМС на ВМРО ДПМНЕ Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK