Пет05242019

Последна промена07:37:40 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид План Б има потреба од угостителски персонал

План Б има потреба од угостителски персонал

Сподели

Познатото градско кафуле План Б во Охрид вработува.

Се бараат три девојки за работа како келнерки. Условите за работа според Законот за работни односи усогласени помеѓу работникот и работодавачот.

Сите заинтересирани да се јават на тел 070 230 178 или лично во План Б спроти универзитетот Св. Апостол Павле. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK