Пет05242019

Последна промена07:37:40 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка по сообраќајка во Охрид

Тепачка по сообраќајка во Охрид

Сподели

Се степале тројца, сите се приведени.

На четиринаесетти март оваа година, во 17,15 часот, на улицата „Прва Македонска ударна бригада“ во Охрид се случила сообракајна незгода помеѓу две возила по што, нарушен е јавниот ред и мир помеѓу К.В.(31) и З.В.(59), двајцата од Охрид од една, и И.Ш.(23) од с.Мешеишта.Лицата се приведени во полициската станица Охрид и се работи на расчистување на настанот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK