Нед07212019

Последна промена10:27:35 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Доктор Милошески денес во амбуланта со своите пациенти

Доктор Милошески денес во амбуланта со своите пациенти

Сподели

Кандидатот за градоначалник од ВМРО ДПМНЕ доктор Милошески денес ја запре политичката агенда.

Заради закажаните пациенти денес е во амбуланта во специјалната болница за ортопедија и трауматологија „Свети Еразмо“ Охрид. Милошески вели и да стане градоначалник не се откажува од Хипокритовата заклетва. Еднаш неделно ќе врши операции на рбет или мозок, а воедно ќе има и амбуланстки ден за бројните пациенти.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK