Нед07212019

Последна промена10:58:49 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тешко повреден охриѓанец, паднал кај Канео

Тешко повреден охриѓанец, паднал кај Канео

Сподели

57 годишен охриѓанец е тешко повреден и хоспитализиран откако паднал  во провалија меѓу Лабино и Канео. 

 

Полициските службеници и езерската полиција го извлекле со пловен објект и веднаш го транспортирале до Грашница од каде со Брза помош е пренесн во блицата Свети Еразмо Охрид. Телефонски било пријавено дека лице е паднато во непристапен терен. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK