Нед07212019

Последна промена10:47:13 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид И натаму дождливо и свежо време

И натаму дождливо и свежо време

Сподели

После преубавите топли мартовски денови, првата половина од април дождлива и свежа.

Прогнозата за утре но и за следните денови  е иста,  променливо облачно, попладне на места нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Ќе дува слаб до умерен северен ветер.

 Не очекува дождлива, нестабилна, облачна седмица. 

Во Охрид темературите ќе се движат од до  степени.  

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK