Вто06252019

Последна промена12:49:21 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Нанче и Колев на средба со охриѓани

Нанче и Колев на средба со охриѓани

Сподели

Нанче и колев на трибина со охриѓани.

 

Утре (16.04 2019 г.)- вторник со почеток од 18:00 часот, во ресторанот „Белведере“-до домот за култура Григор Парличев, кандидатот за градоначалник од редовите на Граѓанско Демократска Унија-ГДУ, Михаил Трендафилов-Нанче и претседателот на Граѓанско Демократска Унија-ГДУ, Петар Колев, ќе се сретнат со граѓани на Охрид.

Нанче ќе ги претстави своите приоритети за развојот на Општината и ќе одговара на прашања поставени од присутните. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK