Пон10212019

Последна промена03:09:39 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Физички нападнато момче во Велгошти

Физички нападнато момче во Велгошти

Сподели


Две лица го нападнале 20 годишното момче.

Синоќа во 22 часот и 30 минути, на плоштадот „Крушевска република“ во охридското село Велгошти, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад од две лица врз В.Д.(20) од истото село. СВР Охрид презема мерки за расчистување на случајот.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK