Пет05292020

Последна промена11:55:30 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Состанок за миграциска политика во Охрид

Состанок за миграциска политика во Охрид

Сподели

Дводневната конференција започнува денеска.

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски , денеска, во 12 часот и 30 минути, во хотел Метропол во Охрид, ќе го отвори 72-от состанок на Управната група на Меѓународниот Центар за развој на миграциска политика.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK