Чет06042020

Последна промена06:51:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Отворена канцеларијата на пратеничката Лазареска

Отворена канцеларијата на пратеничката Лазареска

Сподели

Од утре во старата зграда на охридскиот пазар е отворена пратеничката  канцеларија на Жаклина Лазареска., за комуникација со граѓаните.

-,, Оваа канцеларија е отворена од Собранието на Република Северна Македонија, а со цел во неа да остварувам средби со Вас за да ги слушнам Вашите идеи, предлози и проблеми. Канцеларијата ќе биде отворена секој работен ден од 10.00 до 15.00 часот, а средбите ќе ги закажуваме преку мојата асистентка во канцеларијата", информира пратеничката Жаклина Лазаревска. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK