Пон03082021

Последна промена06:23:28 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец физички нападнал сограѓанин и избегал

Охриѓанец физички нападнал сограѓанин и избегал

Сподели

Напаѓачот го чека кривична пријава.

На петнаесетти мај оваа година, во 18 часот и 45 минути, на булевар „Туристичка“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Љ.Г. врз З.К.(62), двајцата од Охрид. Полициската станица од Охрид презема мерки за пронаоѓање на напаѓачот,пошто против него ќе биде поднесена пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK