Нед09152019

Последна промена02:32:11 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Нова граѓанска иницијатива- „Спаси го Охрид“

Нова граѓанска иницијатива- „Спаси го Охрид“

Сподели

По  информациите  дека Охрид е на пат да се прогласи за загрозено светско природно и културно наследство се појави нова интерент иницијатива „Спаси го Охрид“ Save Ohrid. 

Граѓани преку социјалните мржеи ја даваат својата поддршка за Охрид да остане под капа на УНЕСКО. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK