Нед09152019

Последна промена02:32:11 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Повторно труење на кучиња во Охрид

ФОТО: Повторно труење на кучиња во Охрид

Сподели

Деновиве повторно масовно труење на кучињана повеќе локации во Охрид.

Вчера ваков случај  беше регистриран  кај „Мини маркет“.

Институциите немоќни да го решат проблемот со огромниот број на кучиња скитници, граѓаните несовесно сами преземаат нехумани мерки. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK