Пон07062020

Последна промена11:01:47 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Пристигна Луна паркот во Охрид

Пристигна Луна паркот во Охрид

Сподели

Пристигна луна паркот во Охрид. Најдобрата забава за најмладите дојде во главниот туристички центар. 

Интересни содржини авто дром, трамболина, количиња на вода и друга адреналинска забава за сите генерации се дел од понудата на Луна паркот стациониран кај хотелот „Палас“. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK