Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се бара кувар за работа на скара на жар

Се бара кувар за работа на скара на жар

Сподели

Итно се бара кувар за работа на скара на жар.

Плата по договор. Информации во ресторан Томато на градскиот плоштад во Охрид. Тел. 071 371 739

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK