Чет07182019

Последна промена03:51:29 PM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец каснат од куче во Скопје

Охриѓанец каснат од куче во Скопје

Сподели

Охриѓанец каснат од улично куче во Скопје.

На 08.07.2019 година во 14.50 часот во Полициската станица Центар, Х.К.(24) од Охрид пријавил дека на ул.„Македонија“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога, стои во билтенот на МВР.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK