Нед07052020

Последна промена07:53:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Ново урбано катче - „ИТ кафе“ Охрид

Ново урбано катче - „ИТ кафе“ Охрид

Сподели

Ново урбано, современо катче во Охрид.

Од денес во центарот на градот, во срцето на  охридската чаршија, веднаш до скаличките, започнува со работа новиот лаунџ бар „ИТ кафе“ во Охрид.

Новиот ултра модерен угостителски објект, уреден во италијански стил ја збогатува туристичката понуда на градот Охрид. 

Сопствениците ветуваат добра забава, одбрана музика, врвна услуга и пристапни цени за македонски стандард. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK