Вто12102019

Последна промена02:41:28 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка во куќен двор во Охрид

Тепачка во куќен двор во Охрид

Сподели

Роднинската нетрпеливост кулминирала со меѓусебна тепачка.

Според полициското соопштение, „ на 12.07.2019 година околу 17.30 часот, во куќен двор на улицата „Бистрица“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со тепачка помеѓу Р.Ш.(41) и А.Ш.(36) од една и Л.Ш.49) и А.Ш.(20), сите од Охрид, од друга страна. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава“.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK