Нед01192020

Последна промена10:22:07 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Израелец крадел низ Охрид

Израелец крадел низ Охрид

Сподели

Крадецот од Израел ќе добие пријава.

Како што информира Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид, „На 15.07.2019 во 22.45 часот бил лишен од слобода и задржан во Полициската станица Охрид М.Ф.(40) од Израел, поради сомнение за сторено кривично дело „кражба“. Известен е  Јавен обвинител“. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK