Пон11302020

Последна промена12:25:19 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Истепан 61 годишен охриѓанец

Истепан 61 годишен охриѓанец

Сподели

61 годишен маж бил претепан на улица во Охрид.

Уште една тепачка во Охрид во која натепан бил 61 годишник. На 12.08.2019 година во 16,15 часот, на улицата „7 ноември“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад од едно лице врз  Н.Р.(61) од Охрид.  СВР Охрид презема мерки за расчистување на случајот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK