Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Сообраќајка кај „Панорама“ Охрид

ФОТО: Сообраќајка кај „Панорама“ Охрид

Сподели

Сообраќајка кај хотел „Панорама“ Охрид.

Автомобил удри моторциклист. За среќа моторциклистот помина со полесни повреди. Полицијата изврши увид на лице место за да се утврдат причините за несреќата. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK