Нед07122020

Последна промена08:01:50 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Фото: Ова е крадецот од Стар град Охрид

Фото: Ова е крадецот од Стар град Охрид

Сподели

Ова е крадецот кој ,, оперира" во стариот град Охрид.

Се работи за млад, висок, слаб со темна коса и маица во риги и темни фармерки. Фотографијата е направена од камерите во  ограбените куќи. Жителите апелираат секој кој има било каква информација да пријави во полиција.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK