Вто06022020

Последна промена02:20:27 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид „Др Баткоски“ ги едуцираше и наградуваше најмладите на охридскиот плоштад

„Др Баткоски“ ги едуцираше и наградуваше најмладите на охридскиот плоштад

Сподели

Голеата хуманитарна спортско-рекреативна акција „За посреќно детство“ по осми пат все одржа во Охрид.

 

Бројни спортски содржини, многу награди, забава, едукација и дружење ќе бидат обележје на овој настан, кој во организација на Црвен крст Охрид во партнерство со Стоматолошкиот центар Др.Баткоски се реализира вчера  на градскиот плоштад Св.Климент Охридски во Охрид.

Покрај општествено одговорната компанија „Др Баткоски“, акцијата ја поддржаа и „ВиаФарм“ аптеки, и ресторанот „Виа Игнација“. 

 


 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK