Чет02272020

Последна промена08:46:00 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Екстра понуда за првиот „Октоберфест“ во Тино`с паб Охрид

Екстра понуда за првиот „Октоберфест“ во Тино`с паб Охрид

Сподели

Екстра понуда, богато мени со вкусна храна и германски пива по есктра достапни цени за првиот „Ктоберфест“ што го организира Тино`с паб бар Охрид. 

 

Во духот на светскиот број 1 Октобер пиво фест во Германија и реномираниот охридкси паб овој продолжен викенд организира мини Октоберфест. 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK