Пет02282020

Последна промена11:29:38 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Ограбени дуќани за накит во Охрид

Ограбени дуќани за накит во Охрид

Сподели

Крадец попладнево изврши филмски грабеж во два дуќани за накит. 

 

До пиштол и закани ограбил дуќани за часовници, наочари и накит, но не се радувал долго на својот плен. Полицијата го фатила како мафта со пиштол по охридската чаршија и го соборила. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK