Пет02282020

Последна промена11:29:38 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Отворен нов ресторан „Станица“

ФОТО: Отворен нов ресторан „Станица“

Сподели

Синоќа во присуство на бројни гости, свечено беше отворен новиот ресторан во Охрид „Станица“. 

Ресторанот во етно стил нуди вкусна храна, бројни специјалитети зготвени од врвни и познати кулинарски мајстори. Нова понуда во угостителскиот сектор за најпребирливуте гурмани. Во понудата покрај традиционалните макеоднски специјалитети ке бидат застапени и морска и италијанска храна. 

Ресторанот се наоѓа на ул  „Железничка“ во комплексот Златно Јајце. 

 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK