Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Браќа од Охрид агресивно се однесувале кон полицаец

Браќа од Охрид агресивно се однесувале кон полицаец

Сподели

Браќа од Охрид агресивно се однесувале кон полицаец.

На 03.11.2019, околу 02 часот, на кеј „Македонија“ во Охрид, приведени се Х.Ц.(25) и А.Ц.(23), двајцата од Охрид. Тие, агресивно се однесувале кон полициски службеник кој преземал службени дејства пред угостителски објект. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе им поднесе соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK