Нед07052020

Последна промена07:53:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Се степале двајца охриѓани, едниот тешко повреден

Се степале двајца охриѓани, едниот тешко повреден

Сподели

Се степале охриѓани, едниот се здобил со тешки телесни повреди.

 

-СВР Охрид поднесе кривична пријава против А.В.(48) од Охрид поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 06.10.2019 во двор од зграда на ул.,,Гоце Делчев” во Охрид, по претходна расправија, пријавениот физички го нападнал Г.М. од Охрид.
СВР Охрид поднесе кривична пријава против А.В.(48) од Охрид , информираат од МВР. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK