Пон07132020

Последна промена03:47:41 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанка касната од куче скитник во Кичево

Охриѓанка касната од куче скитник во Кичево

Сподели

Повозрасна охриѓанка касната од куче во Кичево. 

 

-На 10.11.2019 во 15.00 часот во Полициската станица Кичево, К.Х.(76) од Охрид пријавила дека во близина на градските гробишта во Кичево била касната од куче скитник на десната потколеница, стои во полицискиот билтен. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK