Пет12062019

Последна промена08:44:45 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец оштетил товарно возило

Охриѓанец оштетил товарно возило

Сподели

Охриѓанец оштетил  товарно возило.

16.11.2019 година, во СВР Охрид, пријавено е нарушување на јавниот ред и мир со викање, на улицата .„Даме Груев“, од страна на Т.Б.(49) од Охрид. Притоа, тој, со тврд предмет оштетил и товарно возило марка „Там“. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоск.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK