Нед07052020

Последна промена07:53:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Болница и хотели денеска без вода

Болница и хотели денеска без вода

Сподели

Неколку објекти на охридското крајбрежје денеска ќе се без вода.

Охридски „Водовод“ информира дека поради интервенција на водоводна инсталација во Специјализираната болница за кардиоваскуларни заболувања „Св.Стефан“, прекин во водоснабдувањето ќе има на потегот од хотел „Инекс Олгица“ до хотел „Гранит“. Прекинот во водоснабдувањето ќе трае од 12:00 до 15:00 часот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK