Пет08142020

Последна промена04:34:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Велештанец нападнал охриѓанка

Велештанец нападнал охриѓанка

Сподели

Жената била нападната пред угостителски објект во Охрид.

На 18.11.2019 во СВР Охрид, С.Г.(33) од Охрид пријавила дека пред угостителски објект во Охрид, била физички нападната од Б.Х.(45) од струшкото село Велешта. По целосно документирање на настанот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK