Пон01182021

Последна промена06:36:01 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец се карал со полицајци

Охриѓанец се карал со полицајци

Сподели

Агресивниот охриѓанец „заработил“ пријава.

Според портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски, настанот се случил на 29.11.2019 во 11.30 часот, на улицата „7ноември“ во Охрид, каде К.Л.(27) од Охрид го нарушил јавниот ред и мир со агресивно однесување кон полициски службеници.
Против агресивниот охриѓанец, полицијата ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK