Сре07152020

Последна промена03:46:28 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Син нападнал татко во Белчишта

Син нападнал татко во Белчишта

Сподели


Напаѓачот ќе добие кривична.

Вчера во полициската станица Охрид, пријавен е нарушен јавниот ред и мир со физички напад извршен во селото Белчишта од С.Ј.(19) врз неговиот татко М.Ј. од истото село.
-По целосно документирање на настанот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава, соопшти портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски..

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK