Саб09192020

Последна промена10:23:34 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид И вработените од СВР Охрид се вклучија во акцијата за чистење

И вработените од СВР Охрид се вклучија во акцијата за чистење

Сподели

Вработените во СВР Охрид, вчера  се вклучиja во акцијата на администрацијата за чистење на отпад.

Сите вработени денеска го чистеа кругот на полициската станица, како и парковите на зградите во околината на полициската станица На тој начин, вработените во СВР Охрид го дадоа својот придонес за подигање на јавната свест за заштита на животната средина.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK