Пет06052020

Последна промена09:02:37 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец во својот „Цитроен“ чувал марихуана

Охриѓанец во својот „Цитроен“ чувал марихуана

Сподели

20 годишникот е приведен.

На 11.01.2020, на булевар „Туристичка“во Охрид, при преглед на патнички автомобил „цитроен“ со охридски регистарски ознаки, кај Б.Н.(20) од Охрид, пронајдена е марихуана. Тој е приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK