Пон07132020

Последна промена03:47:41 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид „Галија“ во Охрид

„Галија“ во Охрид

Сподели

Бендот „Галија“ доаѓа во „Sky Corner“.

Фрoнтменoт на легендарниот Бенд - "ГАЛИЈА", Ненaд Милoсaвљевич - Неша на 18.01.2020 (сабота) ќе пее во Охрид.

Дојдете заедно да ги отпееме безвременските хитови: Burna pijana noć, Dali si spavala, Na tvojim usnama, Kotor, Skadarska, Zonina pesma, Možda sam lud, Dodirni me, Stare trube, Digni ruku... Ви гарантираме квалитетна музика и забава исполнета со позитивни вибрации и многу љубов, велат од престижниот „Sky Corner“.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK