Сре09232020

Последна промена10:25:30 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Жестока караница во охридско семејство

Жестока караница во охридско семејство

Сподели

46 годишен охриѓанец ќе заработи пријава.

Синоќа околу 18 часот, на улицата „Охридски бригади“ во Охрид, Н.В. (46) го нарушил јавниот ред и мир со карање, викање, дрско и непристојно однесување кон членовите на неговото семејство. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава, се вели во соопштението од охридската полиција..

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK