Сре09232020

Последна промена10:25:30 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Младо момче приведено заради марихуана

Младо момче приведено заради марихуана

Сподели

Кај 21 годишен охриѓанец била пронајдена ќеса со марихуана.

Синоќа во 21.10 часот при преглед извршен на улицата .„Партизанска“ во Охрид, врз К.Р.(21) од Охрид, пронајдена е и одземена ќеса со опојна дрога марихуана. Тој, заедно со К.М.(21) и В.Т.(20), двајцата од Охрид, кои биле со него, се приведени во полициска станица. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK