Пет02212020

Последна промена08:10:55 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охридскиот плоштад полн како никогаш! Незаборавен концерт на Грашо

Охридскиот плоштад полн како никогаш! Незаборавен концерт на Грашо

Сподели

Преполн плоштад, илјадници расположени охриѓани и голем број туристи, прекрасна музика, весела атмосфера.

Ова е сликата од синоќешната атмосфера на концертот на балканската ѕвезда Петар Грашо.

Во Охрид години наназад не се памети ваков голем настан.  


  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK