Пон09282020

Последна промена11:28:35 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид „Форд“ се запали на „Туристичка“

„Форд“ се запали на „Туристичка“

Сподели

Фордот се запалил во возење.

Ноќеска пред полноќ, во 23.50 часот, Д.С.(48) од Охрид, во полициска станица пријавила дека додека го управувала своето патничко возило „форд ка“ по бул.„Туристичка“ во Охрид, настанал пожар во предниот дел од автомобилот. Со интервенција на Територијалната противпожарна единица Охрид, пожарот е целосно изгаснат.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK