Пон01182021

Последна промена06:36:01 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Eксперти за журка доаѓаат во „Sky Corner“

Eксперти за журка доаѓаат во „Sky Corner“

Сподели

Кавадарчаните Пикси и Ване ќе приредат несекојдневна журка во сабота.

Врвните журка експерти Пикси и Ване, добро познати и признати во Македонија, во сабота доаѓаат во охридскиот престижен „Sky Corner“ да ни приредат несекојдневна и незаборавна ноќна журка. Двајцата ни кажаа дека за саботната забава, се посебно мотивирани и дека ќе понудат одлична музика. Бидете во сабота со Пикси и Ване и бидете дел од успешната приказна на „Sky Corner“.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK