Вто08112020

Последна промена12:01:54 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец ја нападнал својата сопруга

Охриѓанец ја нападнал својата сопруга

Сподели

Не стивнува семејното насилство, нов напад врз жена.

Синоќа во СВР Охрид приведен е Љ.Д. (59) од Охрид поради тоа што го нарушил јавниот ред и мир со физички напад врз неговата сопруга на улица „Крали Марко“ во Охрид.
- По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информира Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид..

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK