Пон08102020

Последна промена12:01:54 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Безживотно тело пронајдено кај Канео

Безживотно тело пронајдено кај Канео

Сподели

Безживотно тело пронајдено во близина на Канео Охрид.

 

Охриднет дознава дека безживотно тело на   средовечен маж  било пронајдено на потегот Канео Лабино. Портпаролот на охридската полиција, Стефан Димоски, го потврди случајот и кажа дека увидот е во тек 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK