Пон07132020

Последна промена03:47:41 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Денес сончево за утре се најавуваат интензивни врнежи од дожд

Денес сончево за утре се најавуваат интензивни врнежи од дожд

Сподели

Денес сончево за утре се најавуваат интензивни врнежи од дожд.

 

Времето во Охрид денес сончево со доумерена облачност со температура во интервал од 3 до 9 степени. За утре се најавуваат интензивн врнежи од дожд. Викендот повторно сонце со температиру од 0 до  степени а од понеделник повторно сонце и пораст на температурите до 12 степени. 

Фото Мери Нанче

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK