Пет04102020

Последна промена12:17:53 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Полицијата со детали за сообраќајката кај рампата

Полицијата со детали за сообраќајката кај рампата

Сподели

Возачот бил 24 годишно момче.

На 20.02.2020 година во 02.30 часот, на крстосницата на булеварот „Македонски просветители“ со улицата „Партизанска“ во Охрид се случила сообраќајна незгода во која патнички автомобил „Рено меган“ со охридски регистарски ознаки, управуван од А.Н.(24) од Охрид, удрил во рампа и во апарат за регистрација на паркинг, сопственост на Јавното претпријатие „Билјанини извори“ Охрид. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK