Пет04102020

Последна промена09:22:47 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Тепачка во Охрид

Тепачка во Охрид

Сподели

30 годишник нападнал 10 години постар охриѓанец.

На 23.02.2020 година, во 03 часот, на улицата „Партизанска“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од К.П.(30) од охридската населба Рача врз А.Р.(40) од Охрид. По целосно документирање на настанот, против него СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK