Пет04102020

Последна промена12:17:53 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Следува врнежлива и ладна седмица

Следува врнежлива и ладна седмица

Сподели

Од денеска облачно, постудено и врнежливо време.

Иако пристигна пролетта , утрово во Охрид мала снежна покривка и постудено време. Температурата се движи во интервал од  -2 до 5 степени. Облачното врнежливо време продолжува и во следните денови до крајот на седмицата. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK