Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид ФОТО: Се урна дел од старото пристаниште

ФОТО: Се урна дел од старото пристаниште

Сподели

Се урна дел од старото пристаниште во Охрид.

  Утрово направени се фотографии на кои се гледа дека  еден ѕид од пристаништето заврши под вода.  Охриѓани со жалење коментираат на социјалните мрежи за некогашното пливалиште пред „Палас“, кое со години се распаѓа.

Фото Мери Нанче

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK